Kalkulator kalorii

Kalkulator kalorii – czym jest?

Czy istnieje uniwersalna ilość kalorii, którą w ciągu dnia powinien spożyć dorosły człowiek? Oczywiście, że nie! Jak się okazuje, zależy ona m.in. od poziomu aktywności fizycznej, wzrostu, wieku, wagi, a nawet płci. Skąd więc wiedzieć, ile kalorii należy dziennie przyjmować? Z pomocą przychodzi niezawodny kalkulator, który już w kilka chwil obliczy Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Sprawdź, jak to działa!

Wystarczy, że w wyznaczone do tego pola wpiszecie podstawowe dane o sobie i naciśniecie „oblicz”. Bez wychodzenia z domu, zbędnych konsultacji czy niepotrzebnych rachunków – narzędzie zajmie się tym za Ciebie. Jakie wyniki otrzymacie?

Rezultaty

Kalkulator kalorii wskaże Wam trzy wartości. Pierwszą i najważniejszą z nich będzie zapotrzebowanie kaloryczne – ilość kalorii, których spożywanie utrzyma Waszą aktualną masę ciała. Następnie kalkulator podpowie, jaką wartość energetyczną powinien mieć jadłospis służący do zrzucenia czy też przybrania kilogramów. To, na co się zdecydujesz zależy tylko i wyłącznie od Twoich celów.

Sprawdź kalkulator już teraz i zyskaj kontrole nad swoją dietą!

Kalkulator kalorii