Dieta Pescovegetarian

Dieta Pescovegetarian, nazywana również dietą pescowegetariańską kojarzona jest z dietą śródziemnomorską. Polega ona na wyeliminowaniu mięsa z codziennego jadłospisu, na rzecz ryb i owoców morza, warzyw, orzechów oraz bakalii. Na tyle urozmaicony jadłospis to gwarancja smacznych i zdrowych posiłków. Jest to dieta szczególnie polecana u osób zmagających się z chorobami układu krążenia. 

W diecie pescowegetariańskiej przeważają potrawy rybne, będące cennym źródłem białka oraz kwasów omega – 3. Taka dieta eliminuje ryzyko pojawienia się niedoborów witaminy D oraz witaminy B12. Jest to odmiana wegetariańskiego jadłospisu, będąca źródłem zdrowej i pysznej diety. Dobrze zbilansowane menu wolne jest od produktów przetworzonych.
Jest to dobre dla układu nerwowego i hormonalnego. Jedząc dania z tej diety pudełkowej wiele osób zauważa również, że ich skóra, włosy i paznokcie ulegają wzmocnieniu. 

Nasz pescowegetariański catering pudełkowy daje szansę na dobór z 25 potraw z pakietu BASIC oraz FIT. Zakres kaloryczny wynosi od 1000 do 4000 kcal. Codzienne menu to: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta pescowegetariańska dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł