Dieta Vegetarian

Dieta Vegetarian bazuje na produktach roślinnych, z których wyeliminowaliśmy mięso, ryby i owoce morza. To dieta podobna do diety wegańskiej, aczkolwiek dopuszczalne jest w jej ramach  spożywanie jaj, mleka, jogurtów oraz serów. W menu, które przygotowaliśmy znajdują się cenne rośliny strączkowe, takie jak: groch, soja, soczewica, fasola, czy bób, będące cennym źródłem białka. 

Dieta wegetariańska w znaczący sposób obniża ciśnienie tętnicze krwi oraz wpływa na spadek cholesterolu. Będąc na tej diecie i chcąc, by organizm otrzymał niezbędne składniki odżywcze, z pewnością się nie zawiedziesz. Porozmawiaj z naszym ekspertem żywieniowym i zaufaj naszym kucharzom, którzy przygotują dla Ciebie zdrowe oraz smaczne potrawy. Udowadniamy, że taka dieta ma wiele twarzy i równocześnie pozostaje optymalnie zbilansowana. 

Dieta pudełkowa dla wegetarian pozwala na wybór z 25 potraw z pakietu FIT. Zakres kaloryczny w nich wynosi od 1000 do 4000 kcal. Codzienne menu obejmuje: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. 

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta Vegetarian dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł