Dieta Dairy Free

Dieta Dairy Free jest dietą bez nabiału oraz bez laktozy. Nasi eksperci żywieniowi określili ją jako dietę leczniczą. Zalecamy ją osobom zmagającym się z alergią na białko mleka krowiego. Nasi kucharze przygotowują potrawy łagodzące, a nawet całkowicie eliminujące objawy skazy białkowej. 

Kiedy również zaliczasz się do grona osób poszukujących smacznych oraz energetycznych dań, z których wykluczone są: jogurty, produkty mleczne, twarożki, sery oraz pozostałe źródła białek mleka, to sprawdź, co przygotowaliśmy w ramach tej diety pudełkowej.

W Dairy Free posiłki serwujemy wyłącznie z bezglutenowych, certyfikowanych składników, pokrywających w 100% zapotrzebowanie energetyczne. Znajdują się w nich również  makro – i mikroskładniki, witaminy oraz związki mineralne. Ze względu na optymalnie dopasowaną kaloryczność zapewnione jest utrzymanie szczupłej sylwetki bądź zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Ta dieta pozwala zaś przede wszystkim na optymalne odżywienie organizmu, odpowiadające za jego prawidłowe funkcjonowanie. 

Dieta Dairy Free to dieta pudełkowa, w której do wyboru zostawiamy codziennie 25 potraw z pakietów Basic oraz FIT. Zakres kaloryczny wynosi w nich od 1000 do 4000 kcal. Zapraszamy do sprawdzenia przykładowego menu, obejmującego: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Dieta bez nabiału/laktozy

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta Dairy Free dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł