Czy catering dietetyczny Poznań od FitApetit to dobry wybór?

Aspektu związanego z regularnym, zdrowym jedzeniem nie powinno się traktować po macoszemu. Na szczęście coraz więcej osób wie, że to ważne zagadnienie. Polki i Polacy chętnie korzystają z usług cateringowych świadczonych przez Fit Apetit. Ty też chcesz coś zamówić? Super. Najpierw jednak skorzystaj z kalkulatora kalorii, a potem z konsultacji dietetycznej… Dlaczego to tak ważne?

Catering dietetyczny Poznań: jak możesz sprawdzić swoje zapotrzebowanie na kalorie?

Ile czasu trwa wybór diety pudełkowej w Poznaniu? To zależy. Niektórzy robią to bardzo szybko. Inni na spokojnie. Która opcja jest lepsza? Ta druga. Każdy catering dietetyczny powinien być do Ciebie profesjonalnie dopasowany. M.in. właśnie pod kątem zakresu kalorycznego. Na marginesie należy wspomnieć, że oferujemy (jako Fit Apetit) diety pudełkowe mające od 1000 kcal do nawet 4000 kcal. Rozstrzał jest bardzo duży, dlatego nie można zdecydować się na diety pudełkowe, jeśli nie wiesz, co będzie najlepsze w Twojej sytuacji.

Dobrym ruchem z Twojej strony, tak na początek, będzie zatem użycie kalkulatora kalorii. To narzędzie obliczy Twoje zapotrzebowanie energetyczne. Oczywiście, na podstawie podanych informacji. Jak długo zajmuje skorzystanie z kalkulatora kalorii? Zaledwie kilka chwil. A uzyskasz naprawdę przydatne informacje. Co trzeba podać, aby to narzędzie mogło poprawnie zadziałać? Takie dane, jak częstotliwość ćwiczeń, płeć, wiek, wzrost, masa ciała oraz cel (tutaj masz do wyboru 3 warianty: „Chcę schudnąć”, „Chcę zdrowo jeść” lub „Trenuję i buduję masę mięśniową”). Następnie skorzystaj jeszcze z bezpłatnej porady dietetycznej.

Dieta pudełkowa Poznań: co może zamówić klient/klientka Fit Apetit?

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby catering dietetyczny Poznań był zdrowy, smaczny i zróżnicowany. Opinie klientów potwierdzają, że udaje nam się do tego doprowadzać. Ponadto nasze usługi cateringowe są bardzo uniwersalne. Jeżeli zatem chcesz, to możesz zamówić następujące warianty:

 • Dieta Standard
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Perfect Match
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Vegetarian

Pamiętaj o właściwej kolejności. Na początek skorzystaj z kalkulatora kalorii. Potem z porady dietetycznej. A dopiero później zdecyduj się na zamówienie. Warto wspomnieć, że możesz to zrobić na kilka sposobów. Np. na naszej stronie internetowej, w aplikacji (którą zaraz szerzej omówimy) lub kontaktując się z nami (pisemnie/telefonicznie). Jakie diety są do wyboru? To np. cateringi dla osób, które chcą zatroszczyć się o zgrabną sylwetkę. Chcesz schudnąć bez efektu jo-jo? Zdecyduj się zatem na Fit Apetit. Nasza firma ma również zestawy dla sportowców, kobiet w ciąży, karmiących mam, czy ludzi, którzy borykają się z rozmaitymi chorobami, schorzeniami i nietolerancjami pokarmowymi.

Jaką aplikację oferuje nasz catering Poznań?

Na co dzień korzystasz z rozmaitych aplikacji? Niewątpliwie są to nowoczesne narzędzia, które ułatwiają codzienne życie. Firma Fit Apetit także o tym pomyślała. Chcesz, aby np. dieta pudełkowa w Poznaniu mogła być zamówiona przez aplikację mobilną? Nie ma problemu! Zdecyduj się zatem na Fit Apetit. Aby skorzystać z tego narzędzia, musisz je na sam początek pobrać, a później zainstalować na swoim telefonie komórkowym.

Aplikacja mobilna Fit Choice jest bardzo uniwersalna. To narzędzie umożliwia m.in. właśnie zamawianie diet pudełkowych w Poznaniu. Nie musisz tego koniecznie robić z domu lub mieszkania. Załóżmy, że wracasz z pracy środkami komunikacji miejskiej. Nie chcesz tracić czasu, dlatego uruchamiasz to narzędzie i zamawiasz swoją dietę pudełkową. To jednak nie wszystkie możliwości. Dzięki aplikacji Fit Choice dowiesz się, jaki jest podział makroskładników oraz z czego składają się poszczególne posiłki. Poznasz również indeks glikemiczny. Innymi słowy, będziesz mieć wszystko pod kontrolą! Idź z duchem czasu i zdecyduj się na aplikację mobilną od Fit Apetit!

Kiedy działa BOK w Fit Apetit?

Klienci, dla każdego pracownika Fit Apetit, są najważniejsi. Dlatego m.in. nasze Biuro Obsługi Klienta (w skrócie BOK) działa aż przez sześć dni. Od poniedziałku do soboty. Jakie są dokładne godziny funkcjonowania? Nasza firma cateringowa w Poznaniu zatroszczyła się o to, aby usługobiorcy mogli załatwiać swoje sprawy szybko i wygodnie. Jeżeli chodzi o dni robocze, to oferujemy swoje usługi od 08:00 do 17:00. Z kolei w soboty możesz zadawać pytania od 08:00 do 15:00. W BOK-u Fit Apetit pracują osoby świetnie znające ofertę itd. Jeśli masz zatem jakieś pytania, czy wątpliwości, to możesz liczyć na to, że uzyskasz merytoryczne odpowiedzi. Dokładamy starań, aby pracować nie tylko dokładnie, ale również szybko.

U nas, w Fit Apetit, nie tylko szybko sprawdzisz swoje zapotrzebowanie na kalorie, czy skontaktujesz się z profesjonalnymi dietetykami. Zapewniamy też duży wybór diet pudełkowych w Poznaniu, które można potem błyskawicznie zamówić. Dodatkowo oferujemy nowocześnie działające (od poniedziałku do soboty) Biuro Obsługi Klienta.


Kalkulatory

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

 

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw