Czy catering dietetyczny Szczecin od FitApetit to dobry wybór?

Analizujesz rozmaite firmy oferujące na co dzień catering dietetyczny w Szczecinie? Wszystko dlatego, że próbowałeś odchudzać się na własną rękę, ale zawsze kończyło się to… niechcianym efektem jo-jo? Postaw na profesjonalistów z najwyższej półki. Co sprawia, że ludzie wybierają Fit Apetit? Jaka dieta pudełkowa jest oferowana? To nie tylko Standard, Sport, czy Slimfit! Do wyboru jest bardzo dużo różnych wariantów!

Czym cechuje się catering dietetyczny Szczecin Standard?

Co oferuje firma cateringowa w Szczecinie Fit Apetit? Są to rozmaite zestawy:

 • Dieta Standard
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Perfect Match

Jednym z najczęściej wybieranych cateringów jest właśnie Dieta Standard. Co warto wiedzieć na jej temat? To rozwiązanie dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać. A przy okazji smacznie i odpowiednio pod kątem regularności. Dieta Standard jest dostępna w szerokim zakresie kalorycznym. Zainteresowani usługobiorcy mogą wybrać rozwiązania mające od 1000 kalorii do 2500 kalorii. Taki przedział sprawia, że z Diety Standard chętnie korzystają nie tylko panie, ale także panowie. Wybierając cateringi dietetyczne należy zwracać uwagę również na zawartość makroskładników. Jeśli nie wiesz, co będzie optymalne w Twoim położeniu, to zawsze możesz umówić się na konsultację z naszym teamem dietetyków. W przypadku tego cateringu dietetycznego w Szczecinie możesz liczyć na 15%-20% białka. Poza tym na 45%-55% węglowodanów oraz 25%-35% tłuszczów. Takie wartości zapewniają zaś odpowiednie funkcjonowanie na co dzień.

Dieta pudełkowa Szczecin Sport: co warto o niej wiedzieć?

catering dietetyczny Szczecin oferuje również coś dla osób bardzo aktywnych. Na co dzień sporo trenujesz? Biegasz, jeździsz na rowerze/rolkach, a może często odwiedzasz siłownię/klub fitness? Dieta Sport to może być dla Ciebie zatem idealne rozwiązanie. Dlaczego „może”? Bo zawsze na samym początku warto skonsultować to z zespołem dietetyków. Podobnie, jak w poprzednim przypadku. Ogólnie rekomendujemy skontaktowanie się z naszymi fachowcami zawsze (przed złożeniem zamówienia). Aby mieć po prostu pewność, że wszystko będzie dopasowane w 100%.

Czym charakteryzuje się Dieta Sport? Tutaj zakres kaloryczny jest dużo szerszy. W końcu usługobiorcy mogą zdecydować się na diety pudełkowe w Szczecinie mające od 1000 kalorii do nawet 4000 kalorii. Z takich cateringów dietetycznych chętnie korzystają osoby trenujące amatorsko albo nawet zawodowo. Zawartość makroskładników została dobrana właśnie pod takich klientów. Tutaj mamy aż 20%-30% białka. Dodatkowo 40%-45% węglowodanów i 24%-35% tłuszczów. Co można uzyskać dzięki Diecie Sport? To głównie lepsza sylwetka (bardziej umięśniona) oraz korzystniejsze wyniki (w czasie treningów i przede wszystkim zawodów).

Catering Szczecin Slimfit: poznaj kluczowe założenia!

Komu jest dedykowany taki zestaw? Osobom, którym zależy na zdrowym, systematycznym jedzeniu i ustabilizowaniu swojego dotychczasowego życia. Aktualnie wszystko jest bardzo chaotyczne? Czasami sobie gotujesz, ale nie masz czasu robić tego zawsze? Przez to niekiedy jesz niezdrowo na mieście? Możesz to zmienić. To ty jesteś bowiem „kowalem swojego losu”. Dieta Slimfit robi zaś prawdziwą furorę. Po raz kolejny przypominamy jednak o skorzystaniu z indywidualnej porady dietetycznej. Jest ona nie tylko darmowa. Taka konsultacja jest przede wszystkim bardzo przydatna. Dzięki niej dowiesz się, co warto jeść w Twoim przypadku.

Jakie są znaki rozpoznawcze cateringu dietetycznego w Szczecinie Slimfit? To przede wszystkim szeroki zakres kaloryczny. W końcu zainteresowane osoby mogą wybrać diety pudełkowe mające od 1000 kalorii do 4000 kalorii. Dlatego Dieta Slimfit jest popularna wśród kobiet i mężczyzn. Na uwagę zasługuje zawartość makroskładników. Wszystko jest perfekcyjnie zbilansowane (15%-20% białka, 45%-55% węglowodanów oraz od 25% do 35% tłuszczów), aby zapewnić klientom odpowiednie samopoczucie i dużo werwy do działania.

Jak jest dostarczany nasz catering dietetyczny Szczecin?

Jesteś po lekturze opinii na nasz temat? Już wiesz, że firma Fit Apetit ma bardzo przychylne komentarze? Wszystko dlatego, że świadczymy profesjonalne usługi cateringowe: od samego początku do końca. Czyli najpierw wszystko trzeba rozpisać, a później przygotować. Nie zapominamy również o profesjonalnym zapakowaniu (w oddzielne pudełka) oraz transporcie. Jak dostarczamy zaś nasze cateringi do rozmaitych domów, mieszkań, czy firm? Używane do tego są odpowiednie środki transportu. Przystosowane do działania w ramach sektora gastronomicznego. Dzięki temu diety pudełkowe w Szczecinie zawsze są zdrowe, pyszne i zarazem świeże. Dostawy są realizowane przez odpowiedzialnych pracowników, którzy troszczą się o poprawne wykonywanie powierzonych zadań. Kiedy się to wszystko odbywa? Od około 02:00 w nocy do samego rana.

W naszej ofercie są nie tylko Dieta Standard, Dieta Sport, czy Dieta Slimfit. Oferujemy rozmaite cateringi… tak naprawdę dla każdego. Jeśli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, do zapraszamy do odwiedzenia strony głównej Fit Apetit, a potem do złożenia pierwszego zamówienia.


Kalkulatory

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

 

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw