Czy catering dietetyczny Gdańsk od FitApetit to dobry wybór?

Alternatywą dla samodzielnego odchudzania się jest np. nasza dieta pudełkowa w Gdańsku. Catering dietetyczny Fit Apetit to nie tylko doświadczenie. To również znakomite opinie. Co najczęściej podkreślają nasi klienci w komentarzach? Jakimi wyróżnieniami możemy się jeszcze pochwalić? Sprawdź także naszą bieżącą ofertę!

Jakie opinie ma nasz catering dietetyczny Gdańsk?

Bardzo pozytywne. Tak naprawdę to dla nas jest najważniejsze. W końcu pracujemy dla klientów. Jeśli oni są zadowoleni, to my również. Nie ukrywamy, że takie przychylne komentarze powodują, że mamy jeszcze więcej motywacji do tego, aby działać profesjonalnie i nowocześnie – w sektorze cateringowym. Gdzie można znaleźć takie recenzje? Nasza firma cateringowa w Gdańsku jest chwalona w rozmaitych miejscach w sieci. Jeśli sprawdzisz fora itp. to na pewno znajdziesz sporo pozytywnych opinii na nasz temat. Wiele komentarzy znajduje się również na stronie głównej Fit Apetit.

Jakie kwestie są najczęściej podkreślane? Wielu klientów po prostu dziękuje nam w komentarzach. Usługobiorcy podkreślają, że dzięki dietom pudełkowy w Gdańskum udało im się np. uzyskać bardziej umięśnione ciało, schudnąć, czy przejść na inny model żywieniowy (np. na wegetarianizm). Dużo osób chwali Fit Apetit za możliwość samodzielnego komponowania swoich jadłospisów. Nie da się ukryć, że ta usługa to prawdziwy hit! Zainteresowani klienci mogą bowiem sami zdecydować, co np. będą jeść w przyszłym tygodniu. Na skutek tego w menu zawsze są lubiane przez nich posiłki. Dużo ludzi podkreśla, że korzystają z Fit Apetit i nie zamierzają zmienić tego podmiotu cateringowego na żaden inny. W opiniach często podkreślane są nasze konkurencyjne ceny oraz to, że jedzenie jest pyszne, świeże i różnorodne.

Dieta pudełkowa Gdańsk: co konkretnie oferujemy?

Co jeszcze często przewija się w opiniach na nasz temat? Firma Fit Apetit jest chwalona za bardzo duży wybór diet pudełkowych w Gdańsku. Rzeczywiście, klienci nie mogą narzekać na monotonię w tym temacie, a poniższa lista to potwierdza:

 • Dieta Standard
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Perfect Match
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Vegetarian

Jakie osoby decydują się na Fit Apetit? Tajemnicą poliszynela jest to, że usługi cateringowe są najbardziej popularne wśród ludzi, którzy mają pewne kłopoty z wagą. Niektórzy planują schudnąć parę kilogramów. Inni kilkanaście, a jeszcze inni kilkadziesiąt. To naprawdę jest „misja” do wykonania. Szczególnie ze skutecznymi dietami pudełkowy w Gdańskumi od Fit Apetit. Z oferty naszej firmy coraz chętniej korzystają kobiety w ciąży. Panie zdają sobie sprawę, że w trakcie tego błogosławionego stanu należy szczególnie przyłożyć się do tematyki zdrowego, systematycznego jedzenia. Wszak trzeba dbać o siebie i syna/córkę. Warto od razu dodać, że mamy również coś dla karmiących matek. Tak samo, jak dla osób z nietolerancjami pokarmowymi. Nie możesz jeść glutenu i/albo laktozy? Zdecyduj się zatem na Fit Apetit! Przygotowujemy również diety dla sportowców oraz osób bardzo zapracowanych itd.

Catering Gdańsk: jakimi osiągnięciami możemy się pochwalić?

Catering dietetyczny Gdańsk to nie tylko świetne opinie od rozmaitych usługobiorców. A mamy naprawdę wielu klientów. W końcu codziennie dowozimy diety pudełkowe już do ponad 1400 rozmaitych polskich lokalizacji. Dodatkowo możemy pochwalić się licznymi wyróżnieniami. Nasza profesjonalna działalność jest zauważana przez niezależnych ekspertów. To kolejny dowód na to, że wykonujemy swoje zadania naprawdę fachowo i rzetelnie.

Co znajduje się na naszym „koncie”? To m.in. tytuł „Zdrowa Marka Roku 2022”. Poza tym zostaliśmy uznani Liderem Zbilansowanej Diety według Magazynu Businesswoman&Life. Nie są to przypadkowe osiągnięcia. Nasza firma zatrudnia bowiem profesjonalnych dietetyków, którzy wiedzą, jak należy poprawnie układać jadłospisy, aby było w nich odpowiednio dużo białka, tłuszczów, węglowodanów, czy niezbędnych składników odżywczych.

Sprawdź, ile kalorii potrzebujesz!

Większość oferowanych przez nas diet pudełkowych w Gdańsku ma zakres kaloryczny mieszczący się w przedziale od 1000 kcal do 4000 kcal. Niektóre cateringi charakteryzują się nieco mniejszą liczbą opcji (np. Dieta Standard ma zakres od 1000 kalorii do 2500 kalorii). Dlaczego o tym wspominamy? Nie tylko po to, aby jeszcze raz podkreślić, że nasze usługi cateringowe są bardzo elastyczne. Dodatkowo chcemy Cię zachęcić do użycia kalkulatora kalorii. Dzięki temu pomocnemu, przydatnemu narzędziu dowiesz się, jakie masz zapotrzebowanie pod tym kątem. Kalkulator kalorii znajduje się na naszej stronie. Skorzystanie z niego zajmuje około kilkadziesiąt sekund. Trzeba tylko określić cel, podać płeć, wiek, masę ciała, wzrost i częstotliwość ćwiczeń. Jak masz jakieś wątpliwości w tej sprawie, to skonsultuj się z dietetykami pracującymi w Fit Apetit.

Pozytywne opinie oraz liczne wyróżnienia potwierdzają, że można nam zaufać. Świadczymy profesjonalne i jednocześnie uniwersalne usługi cateringowe.


Kalkulatory

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

 

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw