Czy catering dietetyczny Białystok od FitApetit to dobry wybór?

Dla wielu Fit Apetit to najlepszy catering dietetyczny w Białymstoku, który obecnie działa na rynku. Wiadomo, że nowe osoby mogą mieć jednak sporo wątpliwości przed złożeniem zamówienia… To normalne. Czym zatem cechuje się catering od Fit Apetit? M.in. uniwersalnością. Wszak korzystają z niego rozmaite osoby.

Jaki catering dietetyczny Białystok będzie najlepszy dla sportowca?

Jest wielu ludzi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez regularnej aktywności fizycznej. Jaka dieta pudełkowa w Białymstoku powinna być zamówiona? Najlepiej na sam początek dowiedz się, co dokładnie oferuje nasza firma cateringowa: Dieta Standard, Dieta Slimfit, Dieta Gluten&Dairy Free, Dieta Vegan, Dieta Dairy Free, Dieta No Fish, Dieta Vegetarian, Dieta Pescovegetarian, Dieta Low Carb, Dieta Sport, Dieta Dla mam karmiących, Dieta Dla kobiet w ciąży, Dieta Keto Power, Dieta Veggie, czy Dieta Perfect Match.

Jak dokonywać wyborów? Warto (jest to uniwersalny sposób) skorzystać z kalkulatora kalorii. A potem z porady dietetycznej. To istotne, aby zdecydować się na odpowiednie diety pudełkowe w Białymstoku. M.in. pod względem masy ciała, wzrostu, wieku, płci, częstotliwości ćwiczeń oraz najważniejszego celu. W ofercie Fit Apetit znajduje się m.in. Dieta Sport. To często wybierane rozwiązanie przez ludzi aktywnych fizycznie. Warto tutaj wyszczególnić nie tylko zawodowców, którzy żyją ze sportu, ale także amatorów, którzy trenują przede wszystkim dla siebie. Dieta powinna być wybrana pod kątem m.in. zakresu kalorycznego. W tym przypadku masz do wyboru kaloryczność od 1000 kcal do 4000 kcal. Jak zatem widać, trudno jest samodzielnie podejmować decyzje. Warto zatem skorzystać z darmowego kalkulatora kalorii i bezpłatnej porady dietetycznej. Należy wspomnieć, że Dieta Sport została tak zbilansowana, aby dostarczać organizmowi optymalną ilość zarówno makro, jak i mikroskładników.

Jaka dieta pudełkowa Białystok przy nietolerancjach pokarmowych?

To przede wszystkim zależy od rodzaju tych nietolerancji pokarmowych. W Fit Apetit na szczęście są specjalne diety pudełkowe w Białymstoku dla osób, które zmagają się z takimi kłopotami. Czujesz się przez to kiepsko? Masz coraz więcej objawów? Nie możesz swobodnie pracować itd.? Trzeba zatem jak najszybciej podjąć odpowiednie kroki. W ofercie Fit Apetit znajduje się m.in. Dieta Gluten&Dairy Free. Nie zawiera ona nie tylko glutenu, ale również nabiału/laktozy.

Podobnie, jak w poprzednim przypadku, także tutaj zakres kaloryczny wynosi od 1000 kcal do 4000 kcal. Jaka jest zawartość makroskładników? To 15%-20% białka, 45%-55% węglowodanów oraz 25%-35% tłuszczów. Jeśli chodzi o warunki finansowe, to są one atrakcyjne. Wszak ta dieta może być zamówiona już od 59 PLN. Co zaś daje taki catering dietetyczny Białystok? Jest on bogaty w bezglutenowe produkty zbożowe, owoce, mięsa i ryby. Jeżeli będziesz go odpowiednio stosować, to możesz liczyć na redukcję objawów. Takich, jak np. bóle głowy, wzdęcia, czy biegunki. To uniwersalne rozwiązanie. W końcu jest też polecane przy Hashimoto.

Jaki catering Białystok wybrać, aby schudnąć?

Kiedy mamy początek nowego roku kalendarzowego, to wiele osób składa sobie postanowienia. Co ciekawe, bardzo często dotyczą one właśnie wagi. Ludzie deklarują sami przed sobą, że zaczną nie tylko regularnie trenować, ale też lepiej się odżywiać. Nie ma jednak sensu czekać z takimi postanowieniami do początku stycznia. Możesz już teraz wziąć sprawy właśnie w swoje ręce. Co jednak wybrać?

Metoda postępowania powinna być taka sama. Czyli skorzystaj z kalkulatora kalorii. W drugim kroku zdecyduj się na darmowe konsultacje z zespołem dietetyków Fit Apetit. Jest to obowiązkowe, aby poznać m.in. zapotrzebowanie na kalorie. Wybrana dieta musi być perfekcyjnie dopasowana do Ciebie, prowadzonego stylu życia oraz celu. Ciekawym rozwiązaniem może być np. Dieta Low Carb. Jej zakres kaloryczny to 1000 kcal – 4000 kcal. Zawartość makroskładników prezentuje się następująco: 15%-20% białka, do 30% węglowodanów i 45%-55% tłuszczów. Szybko można zauważyć charakterystyczną wartość węglowodanów. Ta dieta ma za zadanie m.in. przyspieszyć metabolizm i tym samym pomóc w schudnięciu.

Z nami przejdziesz również na wegetarianizm!

Nie chcesz jeść mięsa? Na co dzień masz wiele zwierzaków wokół siebie? Kochasz je? Nie wyobrażasz sobie jedzenia mięsa? Coraz więcej osób przechodzi zatem na wegetarianizm. Nasza firma oferuje zaś Dietę Vegan. Nie zapominamy zatem o osobach, które mają takie podejście do tej sprawy. Co warto wiedzieć na temat tego cateringu dietetycznego w Białymstoku? Roślinna dieta Vegan (zakres kaloryczny to 1000 kcal – 4000 kcal) zawiera 10%-15% białka, 45%-55% węglowodanów i 25%-35% tłuszczów. Ten model odżywiania bazuje przede wszystkim na zbożach, owocach, warzywach i roślinach strączkowych.

Fit Apetit to tak naprawdę firma cateringowa w Białymstoku dla każdego. Oferujemy diety pudełkowe dla młodszych, starszych, dla kobiet, mężczyzn itd. U nas znajdziesz posiłki mięsne oraz roślinne. Z nami zrealizujesz rozmaite cele i osiągniesz naprawdę wiele! A wystarczy tylko zrobić ten pierwszy krok. Zamów odpowiednią dietę pudełkową właśnie w Fit Apetit!


Kalkulatory

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

 

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw