Dieta Sport

Pakiet diety pudełkowej Dieta Sport opracowaliśmy z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Przede wszystkim, jadłospisy wchodzące w jej skład mają za zadanie każdego dnia dostarczać do organizmu właściwą ilość makro – i mikroskładników. Dzięki temu możliwa jest pełna regeneracja powysiłkowa oraz osiągnięcie założonych celów treningowych, które każdy sportsmen wyznacza sobie indywidualnie. Dieta dla sportowców,
opracowana przez naszych dietetyków pozwala na zbudowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. 

Codzienny jadłospis obejmuje posiłki zarówno przed, jak i potreningowe. Nie brakuje w nim także pełnowartościowych deserów wysokobiałkowych oraz przekąsek dostarczających do organizmu niezbędnych kalorii. Dieta Sport jest wolna od cukru, który zastąpiony jest zdrowymi zamiennikami. 

Catering w wariancie Dieta Sport pozwala klientom wybierać codziennie pośród 35 dań z pakietów FIT, Basic oraz PRO. Zakres kaloryczny wynosi w nich od 1000 do 4000 kalorii. Codzienne menu obejmuje: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym jadłospisem. 

Zawartość białka

20-30%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta sportowca dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 66zł