Czy catering dietetyczny Bydgoszcz od FitApetit to dobry wybór?

Aktualnie dużo osób szuka odpowiednich rozwiązań na tej płaszczyźnie. Czy dieta pudełkowa w Bydgoszczy oznacza… głodówki? Na pewno nie w Fit Apetit! Zapewniamy taki catering dietetyczny, który jest nie tylko smaczny, ale też pełnowartościowy i zbilansowany. Oprócz tego klienci mogą zdecydować się na stałe diety lub samodzielnie układać swoje menu. Co jest lepsze? Jaki oferujemy zakres kaloryczny? Dlaczego warto zaś skorzystać z aplikacji Fit Choice?

Catering dietetyczny Bydgoszcz: stała dieta czy własne menu?

catering dietetyczny Bydgoszcz oferuje bardzo uniwersalne diety pudełkowe. To też przyczynia się do tego, że nasza firma cateringowa jest tak popularna. Warto w tym miejscu zauważyć, że mamy świetne opinie od usługobiorców. Często komentarze dotyczą tego, że klienci nie wyobrażają sobie korzystania z innego podmiotu. Aktualnie oferujemy zaś:

 • Dieta Standard
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Perfect Match

Zainteresowani mogą wybrać z szerokiej oferty nie tylko stałe diety. Bardzo popularna jest również opcja komponowania swojego menu. Na czym to jednak polega? O Fit Apetit często mówi się i pisze, że zapewniamy restauracyjną jakość. Nie ma w tym nawet grama przypadku. Nasze posiłki są istotnie zdrowe i bardzo smaczne. W końcu przygotowują je zawodowi kucharze, którzy korzystają z wysokiej jakości warzyw, owoców, mięs itd. Klienci mogą poczuć się, jakby byli w restauracji, ponieważ oferujemy im także opcję samodzielnego komponowania posiłków. Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad tym, co na co dzień jesz, to warto zdecydować się na ten wariant. Zmian możesz dokonywać np. w aplikacji Fit Choice.

Dieta pudełkowa Bydgoszcz: jaki jest zakres kaloryczny?

Gwarantujemy bardzo duży wybór wszystkim zainteresowanym klientom. Nie tylko pod kątem rodzaju cateringów dietetycznych. Nasza firma Fit Apetit oferuje rozmaite diety pudełkowe w Bydgoszczy w kontekście zakresu kalorycznego. Klienci mogą zdecydować się na takie opcje, które będą dla nich najlepsze. W tym miejscu warto się jednak na moment zatrzymać. Jeżeli nie wiesz, jakie masz zapotrzebowanie na kalorie, to użyj kalkulatora kalorii. Możesz również (wiele osób szczególnie poleca właśnie to rozwiązanie) skontaktować się z naszym zespołem dietetyków. Napisz do nich lub zadzwoń. Dzięki temu dowiesz się, co będzie odpowiednie w Twoim obecnym położeniu.

Jaki jest zakres kaloryczny, jeżeli chodzi o oferowane przez nas diety pudełkowe w Bydgoszczy? Zapewniamy cateringi mające od 1000 kalorii do 4000 kalorii (na dzień). Oczywiście, są pewne wyjątki. Np. Dieta Standard ma zakres kaloryczny mieszczący się w przedziale od 1000 kcal do 2500 kcal. Gdzie możesz precyzyjnie sprawdzić takie informacje? Np. w zakładce „Diety”, która znajduje się na stronie głównej podmiotu Fit Apetit. Naszą ofertę świetnie znają również pracownicy Biura Obsługi Klienta, które działa przez 6 dni.

Catering Bydgoszcz: dlaczego warto korzystać z aplikacji Fit Choice?

Nasza firma jest bardzo nowoczesna. Nie są to jednak puste słowa, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Przede wszystkim oferujemy nowoczesne diety pudełkowe w Bydgoszczy, które są połączeniem walorów zdrowotnych, smakowych oraz estetycznych. Dodatkowo nasi klienci mogą skorzystać z wielu przydatnych funkcji. Oferujemy m.in. aplikację mobilną Fit Choice. Jak z niej skorzystać? Pierwszym krokiem jest pobranie tego narzędzia. Potem trzeba zainstalować u siebie apkę.

Dlaczego warto zaś korzystać z naszej aplikacji? Fit Choice to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu możesz np. bez problemu zamawiać diety pudełkowe w Bydgoszczy. Jeśli często przebywasz poza domem/mieszkaniem, to taka opcja powinna Ci się spodobać. Aplikacja mobilna Fit Choice pozwala również dowiedzieć się, jaki jest rozkład makroskładników, czyli białka, tłuszczów oraz węglowodanów. Np. Dieta Sport ma 20%-30% białka, 40%-45% węglowodanów i od 24% do 35% tłuszczów. Jakie informacje możesz jeszcze zdobyć? Na temat składu poszczególnych posiłków oraz indeksu glikemicznego.

Jak uzyskać rabat 12%?

To tak proste, jak pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej Fit Choice. Nie zapominaj o tej możliwości. W końcu dzięki naszym promocjom możesz wydawać zdecydowanie mniej ze swojego portfela, czy konta bankowego. Czasy są, jakie są…. Doskonale wiemy, jaka jest sytuacja. Dlatego oferujemy klientom nowoczesne rozwiązania. Po to, aby mogli oni zaoszczędzić. Jak zainkasować rabat 12%? Przede wszystkim trzeba zamówić jakąś dietę pudełkową w Bydgoszczy z oferty Fit Apetit. Masz wybór. W końcu zamówiony może być dowolny zestaw. Ważne jest to, aby zrobić to na minimum 20 dni. Dodatkowo trzeba skorzystać z kodu o treści „124U”. Dzięki temu zainkasujesz rabat wynoszący 12%.

Dlaczego warto zostać klientem naszego podmiotu cateringowego? Oferujemy duży wybór, jeśli chodzi o diety pudełkowe w Bydgoszczy. Nasi klienci mogą zdecydować się na stałe zestawy lub samodzielnie układać własne jadłospisy. A to daje jeszcze większy komfort! Zachęcamy również do korzystania z naszej apki i rozmaitych promocji.


Kalkulatory

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

 

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw