Dieta Dla mam karmiących

Zadbaliśmy o to, aby w naszych propozycjach zdrowych diet nie zabrakło również diety dla mam karmiących. Doskonale wiemy o  tym, że kobiety w okresie laktacji potrzebują optymalnie dopasowanego programu żywieniowego. W czasie karmienia piersią bardzo ważne jest to, aby świeżo upieczone mamy jadły pełnowartościowe posiłki, optymalnie zbilansowane pod kątem ich zdrowia oraz zapotrzebowania energetycznego. 

Badania wskazują, że mama karmiąca potrzebuje około 500 kalorii więcej w porównaniu do mam, które nie zdecydowały się karmić piersią. Dlatego w ich codziennym jadłospisie powinno znaleźć się sporo owoców i warzyw. W okresie laktacji menu powinno obejmować również: produkty z pełnego ziarna, kasze, ryż, makarony oraz produkty skrobiowe. Mamy karmiące powinny również spożywać: drób, jajka, wołowinę oraz w ryby oraz zdrowe tłuszcze, znajdujące się w oliwie, czy w orzechach. 

Oferowany catering pozwala na dobór z 35 dań z pakietów FIT, Basic oraz PRO. Ich zakres kaloryczny to od 1800 do 2500 kalorii. Przykładowe menu obejmuje: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta dla mam karmiących dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1800 - 2500 kcal

Cena od: 66zł