Dieta Slimfit

Stworzyliśmy Dietę Slimfit z myślą o osobach marzących o szczupłej sylwetce, które jednocześnie nie chcą poświęcać swojego czasu na dobieranie właściwych produktów i samodzielne liczenie kalorii. Jeśli znajdujesz się w takiej grupie, a na dodatek cenisz zdrowy oraz ekologiczny tryb życia, to sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Potrawy w tym wariancie cateringu nie zawierają cukru, zarówno białego, jak i brązowego.
W jego miejsce pojawiają się natomiast zdrowe zamienniki. 

Wskazaną dietę pudełkową opracowujemy bazując na precyzyjnie wyselekcjonowanych składnikach. Dlatego jeśli zauważyłeś, że na co dzień jesteś mało energiczny, przytyłeś, a na dodatek nie masz czasu na opracowanie zdrowego jadłospisu, to Slimfit jest w stanie nie tylko zaspokoić Twoje codzienne zapotrzebowanie energetyczne, ale też dostarczyć do organizmu cenne wartości odżywcze. Poza tym, idealna figura nie będzie już tak trudna do osiągnięcia. 

Każdego dnia pozostawiamy klientom 25 potraw do wyboru z pakietu FIT. Zakres kaloryczny wynosi w tej diecie od 1000 do 4000 kcal. Zapoznaj się z przykładowym menu, obejmującym: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. 

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta Slim Fit dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł