Dieta Low Carb

Dieta Low Carb, a więc dieta niskowęglowodanowa, ze zwiększoną ilością białka została przygotowana przez naszych dietetyków w oparciu o takie produkty jak: nabiał, owoce, warzywa oraz mięsa. Kucharze, którzy przygotowują poszczególne potrawy dbają o to, by były one zdrowe, smaczne i sycące. Jeśli jesteś osobą, której zależy na przyspieszeniu metabolizmu oraz na szybkim schudnięciu, bez potrzeby głodowania, to zobacz, co w ramach wskazanej diety dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Ograniczenie spożywania cukrów oraz skrobi to największa zaleta wskazanej diety. Jesteśmy przekonani, że unikając tych produktów, możesz ustabilizować poziom cukru we krwi oraz wyrównać poziom insuliny  i spalić tłuszcz. 


Chcesz jeść pyszne potrawy każdego dnia i zależy Ci na utracie masy ciała? Sprawdź, co obejmuje pakiet Low Carb. W ramach wskazanego planu żywieniowego klienci mogą dobierać dla siebie codziennie potrawy z 35 dań z pakietów FIT, Basic oraz PRO. Ich zakres kaloryczny wynosi od 1000 do 4000 kalorii. Każdego dnia klienci otrzymują od nas w ramach diety pudełkowej: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

do 30%

Tłuszcze

45-55%

Dieta niskowęglowodanowa dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 66zł