Dieta Keto Power

Dieta Keto Power jest dietą zawierającą mniej węglowodanów. Pudełkowa dieta ketogeniczna obfituje w maksymalną ilość węglowodanów 10%, co  gwarantuje spadek masy ciała oraz gwarantuje lepsze samopoczucie. Ten typ diety sprawdza się przy leczeniu wielu schorzeń. Na co dzień przygotowujemy dla klientów potrawy z tak cennymi dla zdrowia wyrobami jak: awokado, tłuste ryby, jajka, czy keto – desery. Ta dieta sprawdza się bardzo dobrze zwłaszcza w zwalczaniu otyłości. 

Jeśli znajdujesz się w grupie osób zamierzających schudnąć, sprawdź, co proponujemy w pakiecie Keto Power. Taki sposób odżywiania domaga się kontroli, na co możesz liczyć ze strony naszych ekspertów od żywienia. Nasz dietetyk dobierze dla Ciebie potrawy, dzięki którym będziesz mieć motywację do codziennej walki ze zrzucaniem zbędnych kilogramów. 

Dieta pudełkowa keto pozwala na dobór z 35 dań z pakietów FIT, Basic oraz PRO, o zakresie kalorycznym od 1000 do 4000 kalorii. Każdego dnia zamawiający otrzymują od nas pięć kompletnych posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Zawartość białka

20-30%

Zawartość węglowodanów

do 10%

Tłuszcze

60-70%

Dieta ketogeniczna dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 66zł