Dieta Vegan

Dieta Vegan, czyli dieta wegańska to doskonała propozycja dla osób, które z uwagi na zdrowie, jak i na kontekst etyczny postanowiły nie spożywać mięsa oraz zależy im na prowadzeniu ekologicznego stylu życia. 

Catering wegański, który przygotowaliśmy, bazuje na diecie roślinnej, wobec czego równocześnie eliminuje przykre objawy związane z występowaniem chorób cywilizacyjnych. Dodatkowo regularne jedzenie posiłków wegańskich zmniejsza masę ciała.
Posiłki zrobione są  z produktów roślinnych i powstają z: owoców, zbóż, warzyw oraz roślin strączkowych. W jadłospisie nie ma białego oraz brązowego cukru, a zamiast tego zastępują go zdrowe zamienniki. Jedzenie żywności pochodzenia roślinnego ma pozytywny wpływ nie tylko na zdrowie, ale również jest odpowiedzialne za wyregulowanie pracy układu nerwowego. Bezmięsne potrawy przygotowane przez naszych kucharzy są zdrowe, smaczne oraz zróżnicowane. 

Klientom zdecydowanym na Dieta Vegan pozostawiamy do wyboru 25 potraw z pakietu FIT. Zakres kaloryczny wynosi od 1000 do 4000 kcal. Codzienne menu, które dostarczamy to: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. 

Dieta roślinna

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta wegańska dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł