Dieta Gluten&Dairy Free

Dieta Gluten & Dairy Free to dieta bezglutenowa oraz beznabiałowa, czyli świetnie nadaje się dla osób zmagających się z nietolerancją pokarmową. To także dobra propozycja dla osób, które zmagają się z Hashimoto.

Potrawy wchodzące w skład tego cateringu dietetycznego to: bezglutenowe produkty zbożowe, owoce, mięso oraz ryby. Badania wskazują, że spożywanie takich posiłków eliminuje szkodliwe objawy, u osób, którym gluten szkodzi. Rzadziej będą u nich występować bóle głowy, wzdęcia i biegunki. Tego typu dieta pudełkowa wpływa pozytywnie na codzienne samopoczucie oraz korzystnie oddziałuje na układ nerwowy. Uregulowaniu ulega też praca jelit, ze względu na obniżenie tłuszczowej masy ciała. Potrawy, w których standardowo znajduje się cukier, zastępujemy zdrowymi zamiennikami. 

Każdego dnia do wyboru oferujemy 25 potraw z pakietu Basic oraz FIT.Zakres kaloryczny w tej diecie wynosi od 1000 do 4000 kcal. Codzienny jadłospis obejmuje: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. 

Dieta bez glutenu

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta bezglutenowa i beznabiałowa dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł