Dieta No Fish

Dieta No Fish, a więc dieta bezrybna, to nasza propozycja cateringowa, przeznaczona dla osób chcących ze swojego menu wyeliminować ryby oraz owoce morza. Jadłospis opiera się w tym przypadku na sezonowych produktach, owocach i warzywach, jak i na dobrej jakości mięsach. Jeśli więc z jakiegoś powodu nie jesz ryb, przyjrzyj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Posiłki w pakiecie No Fish pokrywają zapotrzebowanie na wszystkie potrzebne składniki pokarmowe, witaminy oraz mikroelementy. Menu jest więc bogate jest w: świeże owoce
i warzywa, pełnoziarniste produkty zbożowe, zdrowe tłuszcze, chude mięso oraz nabiał wykazujący niską zawartość tłuszczu. Jeśli więc chcesz jadać regularnie, smacznie i zdrowo, to zdecyduj się na No Fish. Możesz do organizmu dostarczać wszystko to, co potrzebne, bez konieczności dodawania ryb albo owoców morza do posiłków. 

Każdego dnia do wyboru pozostawiamy 25 potraw z pakietu FIT. Zakres kaloryczny wynosi od 1000 do 4000 kcal. Jadłospis zawiera: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. 

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta No Fish dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł