Dieta Dla kobiet w ciązy

Dieta pudełkowa, jaką jest dieta dla kobiet w ciąży została przez nas przygotowana bardzo uważnie, ponieważ doskonale wiemy o tym, że to, co jada przyszła mama jest ważne nie tylko z jej punktu widzenia, ale przynosi też sporo korzyści dla maluszka.

Przyszłe mamy mogą spożywać wszystkie produkty spożywcze, do jakich zaliczają się: produkty zbożowe, mleko, przetwory mleczne, warzywa, owoce, mięso, jaja, ryby oraz zdrowe tłuszcze. Optymalnie zbilansowane menu umożliwia szybciej odzyskiwać siły po porodzie oraz pozwala na powrót do formy sprzed okresu ciąży.

Posiłki przygotowujemy wprost do tego, w którym trymestrze ciąży znajduje się kobieta. Dzięki temu są one też dopasowane do etapu rozwoju płodu. Jest to również propozycja dań różnorodnych, polegająca na wyeliminowaniu wyłącznie tych produktów, które mogłyby okazać się szkodliwe dla mamy i płodu.

Catering dla przyszłych mam pozwala na dobór z 35 dań z pakietów FIT, Basic oraz PRO.
Ich zakres kaloryczny to od 1800 do 2500 kalorii. W ramach  codziennego cateringu otrzymuje się 5 propozycji żywieniowych: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta dla kobiet w ciązy dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1800 - 2500 kcal

Cena od: 66zł